visit tracker on tumblr

O autorce


Wymarzone miejsce pracy, fot. z jakiegoś magazynu

Zafascynowana jestem kulturami Azji. Nie znam umiaru w kolekcjonowaniu książek. Czasem czuję, że mogłabym nie wychodzić z kina. Uważam się za osobę otwartą na świat,  wrażliwą na drugiego człowieka i szanującą odmienny punkt widzenia. Litrami pochłaniam zieloną herbatę. Mam sny bogatsze często niż życie na jawie, podróżuję w nich swobodnie między czasem i przestrzenią, zmieniając osobowości. Jedno życie nie wystarczy mi, bym zrealizowała wszystkie plany i marzenia.

A marzę głównie o podróżach: do Tybetu, po Chinach, do Azji Południowo-Wschodniej, do Iranu, na festiwal muzyczny do Mali. Mam nadzieję zrealizować pomysł o wyjeździe do Bodghayi, w indyjskim stanie Bihar. Moim domem jest Londyn, tu czuję się najlepiej i tu oddycham pełną piersią uśmiechając się do siebie i innych.

Bliski jest mi drugi człowiek, mądrości szukam w poznawanych kulturach i przez pryzmat ich poznaję też lepiej siebie. O tym, co lubię, bliżej piszę tutaj

Mam milion pomysłów na "poprawę świata" i własny rozwój, niestety męczą mnie często brak wiary w siebie i przeszkody (a jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, iż przeszkody tworzę głównie w mojej głowie). W tej chwili dumna jestem z pracy nad magazynem bukinistycznym Archipelag.